ÖN BİLGİLENDİRME FORMU

1-) TANIMLAR

WEB SİTESİ                 “www.matchintern.com” web sitesi üzerinden EDUJI ARAŞTIRMA GELİŞTİRME YAZILIM TASARIM VE DANIŞMANLIK ANONİM ŞİRKETİ (HİZMET SAĞLAYICI / EDUJİ)’ nin, İşveren Firmalar ile Staj yeri arayan stajyer adaylarını aranan kriterler doğrultusunda eşleştirmeye ve uygun stajyeri bulunmasına imkan sağlayan, internet üzerinden Tüketici stajyerlere bu hizmeti sunan online bir platform olup işbu sözleşmede “Platform” olarak temsil edilmektedir.

HİZMET SAĞLAYICI    : Anılı web sitesi üzerinden hizmet sağlayan EDUJI ARAŞTIRMA GELİŞTİRME YAZILIM TASARIM VE DANIŞMANLIK ANONİM ŞİRKETİ (HİZMET SAĞLAYICI / EDUJİ)’ dir.

ÜRÜN/HİZMETLER      : Web sitesinde Tüketicilere satışı yapılan tüm mal ve hizmetleri kapsamaktadır.

TÜKETİCİ                    : Web sitesi üzerinden ürün sipariş eden yahut üyelik oluşturarak hizmet alan kişileri tanımlamaktadır.

SÖZLEŞME                  : Web sitesi üzerinden HİZMET SAĞLAYICI ’nın TÜKETİCİ’ ye gerçekleştirmiş olduğu satış işleminin şart ve yükümlülüklerini içermektedir.

HİZMET SAĞLAYICI iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir;

Adres               : ERZENE MAH. ANKARA CAD. EGE TEKNOPARK NO: 172 /67 BORNOVA/ İZMİR

Mersis No        : 0324098894500001

Web sitesindeki Ürün/Hizmetlerin Tüketici tarafından sipariş oluşturularak satın alınması ve Mesafeli Satış Sözleşmesinin yapılması ile ilgili adımlar:

Web sitesinde siparişiniz ile ilgili bilgi girişinde herhangi bir hata meydana gelir ise ilgili uyarı mesajı yönlendirmesi ile hata düzeltilerek işleme devam edilebileceğiniz gibi ödeme bilgilerinizi girerken oluşabilecek hataları da aynı şekilde gidermeniz mümkündür.

Siparişi ve/veya ödeme işleminizi tamamladıktan sonra bilgilerinizde herhangi bir hata fark ettiyseniz, Müşteri Hizmetlerimiz ile info@matchintern.com e-posta adresinden irtibata geçebilirsiniz.

Tüketici, sözleşmeyi onayladığı takdirde, sipariş verdiği Ürün/Hizmetlerin bu sayfada belirtilen bedeli ve masrafları, seçtiği ödeme yöntemi ile tarafından tahsil olunur.

Tüketicinin, herhangi bir gerekçe göstermeksizin, Ürün/Hizmeti teslim aldığı tarihten itibaren on dört (14) gün içinde cezai şart uygulanmadan siparişten- sözleşmeden cayma hakkı vardır. 
 Ancak kullanılmamış olsa dahi, bazı Ürünlere ilişkin sözleşmelerde kanunen cayma hakkı yoktur:

a) Ambalaj, bant, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan Ürünler.

b) Tüketicinin ticari/mesleki amaçla satın alma yaptığı haller.

c) Cayma hakkı süresi içinde (Alıcı onayı ile) ifasına başlanan hizmetler.

Siparişinizin satışa uygun olmaması ve ikinci bir stoğun bulunmaması halinde, Web sitesinin siparişi iptal etme /ücret iadesi yapma hakkı mevcuttur.  
 
 Kanunen cayma hakkı olan durumlarda, cayma süresi içinde ürün/hizmet özelliklerine ve kullanım talimatlarına uygun bir şekilde kullanılmadığı için meydana gelen deforme ve bozulmalardan kanun gereği Tüketici sorumlu olup bu sebeple Ürün’e ilişkin cayma hakkını kaybedebilir.
 
 Cayma hususundaki açık bildirim yahut ekte yer alan cayma formu doldurularak yukarıdaki iletişim adreslerimize, web talep formu yahut elektronik posta yolu ile yapılabilir. Bu hakkın kullanılması halinde, Ürün’ün tarafımıza gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi, (faturası kurumlar adına düzenlenen Ürün iadelerinde iade faturası kesilmelidir), ayrıca iade edilecek Ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak iletilmesi gerekmektedir. Hizmet alımından cayılması halinde ise cayma beyanının yazılı olarak iletilmesi akabinde üyelik ile sağlanan hizmetlerden faydalanılamayacaktır. 
 
 Kanunen cayma hakkı öngörülmemiş hallerde cayma hakkından faydalanılamayacağı gibi bu hakkın usulüne uygun veya zamanında kullanılmadığı durumlarda Tüketici, cayma hakkını kaybeder. 
 
 Tüketicinin yukarıdaki belirtilen şartları süresinde ve usulünce yerine getirmesi durumunda, cayma bildiriminin belirtilen adrese ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içinde, Ürün/Hizmet bedeli, Ürünü/Hizmeti satın alırken kullanılan ödeme biçimine uygun olarak Tüketici’ ye iade edilir. Ancak, cayma hakkının ürünlerin tamamı için kullanıldığı haller ile bir kısmı için kullanıldığı durumlarda web sitesi ücretsiz kargo kampanyası ve/veya indirim asgari tutarının altına düşülmesi halinde, ilgili kampanya kapsamında tahsil edilmemiş teslim-kargo bedeli ve indirim tutarının tamamı Tüketiciye iade edilecek tutardan mahsup edilerek Tüketici’ den alınır. (Teslim-kargo ücreti tahsil edilmiş olunan hallerde bunun ücreti mahsup olunmamak sureti ile iade edilir); Tüketici' nin alışverişi neticesinde kazandığı bir hediye çeki vb. varsa tamamı iptal olunur, kullandığı (sanal/fiziki) hediye çeki vb. varsa bunun tutarının tamamı iade edilecek meblağdan mahsup edilerek geri alınır.
 
 Bu hükümler, cayma hakkının kullanıldığı hallerin yanı sıra, ayıplı ürünler hariç ürün iadesinin söz konusu olduğu diğer tüm hallerde de aynen tatbik edilir. Web sitesinin, yine kanuna uygun cayma halleri ve diğer sipariş-Sözleşme iptallerinde Tüketici' den, tarafınca web sitesince kazanılmış ve/veya Ürün bedeli ödemesinde indirim vb. amaçla kullanılmış her türlü ödül puanı vb.nin parasal değerleri için (de) geçerli tahsil-mahsup hakları dahil akdi ve kanuni hak-yükümlülükleri ayrıca mevcut ve saklıdır. 
 
 Web sitesinde işlem güvenliği, bilgilerin korunması, gizliliği, işlenmesi-kullanımı ve ticari elektronik iletişimler ile ilgili hususlarda web sitesi ve Tüketici için geçerli cari kurallar-şartlar aşağıdaki gibi Tüketiciye sunulmuştur. Tüketici dilediği her zaman bu konularda belirtilen iletişim araçları ile web sitesine ulaşarak bilgi edinebilir. 
 
 Yukarıda/aşağıda yer alan bilgilendirmeler ile Sözleşmeyi Tüketicinin web sitesinde onaylayarak kabulünden sonra tüm sözleşmeler Tüketici’ nin sipariş teyidi ile birlikte belirttiği e-posta (mail) adresine gönderilecektir; Tüketici cihazına kaydedip saklayarak her zaman erişebileceği gibi, ilgili yasalar çerçevesinde ve azami üç yıl süre ile web sitesi nezdindeki sistemlerde muhafaza edileceklerdir.

2-) SİPARİŞ-SÖZLEŞME DİĞER ÖN BİLGİLENDİRMELERİ

HİZMET SAĞLAYICI    : EDUJI ARAŞTIRMA GELİŞTİRME YAZILIM TASARIM VE DANIŞMANLIK ANONİM ŞİRKETİ

Adres                           : Erzene Mah. Ankara Cad. Ege Tekno Park Blok No:172/67 Bornova/ İzmir 

ALICI (TÜKETİCİ)         :

Adı-Soyadı                   :

Adres                           :

Telefon                         :

E-Posta                        :                                                                                                                        

3-) SİPARİŞ-SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN/ HİZMET FİYATI, ÖDEME, TESLİMAT VE HİZMETİN SAĞLANMASI KOŞULLARI

Ürünlerin Cinsi ve Türü, Miktarı, Marka/Modeli/ Rengi, Birim Fiyat(lar)ı, Satış Bedeli ile Ödeme (tahsilat) Bilgileri ve Tüketici ’nin bildirdiği teslim yeri dahil Teslimat Bilgileri aşağıda belirtildiği gibidir. Anlaşmalı kargo firmasının (çevrimiçi teslimat), teslimatın yapılması istenen adrese yakın bir şubesi olmaması durumunda Ürün’ün bildirilen yakın bir diğer şubeden teslim alınması gerekmektedir. (Bu hususta Tüketici' ye gerekli bilgilendirme, e-posta/mail, SMS veya telefonla yapılacaktır). Teslimat ile ilgili diğer kurallar aşağıda belirtilmiştir. 

ÜRÜN/ HİZMET :

BİRİM FİYAT    :

ADET               :

TOPLAM           :                                                                                        

Sipariş işlem ve gönderim ücretleri

ÖDEME TOPLAMI         :

TESLİMAT BİLGİLERİ   :

Adı- Soyadı/ Unvanı       :

Adres                            :

Telefon                         :

E-Posta                        :                                                                                                                      

FATURA BİLGİLERİ      :

Adı-Soyadı/ Unvanı        :

Adres                            :

Telefon                         :

E-Posta                        :                                                                                                                    

Sipariş konusu Ürün, yasal 30 günlük süre aşılmamak şartı ile Tüketici' ye bildirdiği yukarıdaki adresteki üçüncü kişi/kuruluşa aşağıda belirtilen esaslarda teslim edilir. Yahut online hizmet alımına ilişkin alım, ödeme yapılması ve üyeliğin tamamlanması akabinde derhal kullanılmaya başlanır.
 
 Genel olarak ve aksi açıkça belirtilmediği sürece teslimat masrafları (kargo ücreti vb.) Tüketici' ye aittir. Hizmet Sağlayıcı, satış anında yürüttüğü ve web sitesinde şartlarını ilan ettiği kampanyalara bağlı olarak söz konusu teslimat masraflarının tamamını ya da bir kısmını Tüketici' ye yansıtmayabilir.
 
 Ürünlerin teslimatı sırasında Tüketici' nin adresinde bulunmaması ve adresteki kişilerin teslimatı kabul etmemesi durumunda Hizmet Sağlayıcı, bu husustaki edimini yerine getirmiş kabul edilecektir. Adreste teslim alacak bir kimsenin olmaması durumunda kargo firması ile temas kurarak ürünlerin sevkiyatını takip ve temin etmek Tüketici' nin sorumluluğundadır. Ürün, Tüketici' den başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, bu kişi/kuruluşun adresinde bulunmaması veya teslimatı kabul etmemesinden Hizmet Sağlayıcı sorumlu tutulamaz. Bu hallerde Tüketici' nin Ürün'ü geç teslim almasından kaynaklanan her türlü zarar ile Ürün'ün kargo şirketinde beklemiş olması ve/veya kargonun Hizmet Sağlayıcı’ ya iade edilmesinden dolayı oluşan giderler de Tüketici' ye aittir.
 
 Ürün'ü teslim alacak her kişi, teslim aldığı anda kontrol etmekle ve Ürün'de kargodan kaynaklanan bir sorun gördüğünde Ürün'ü kabul etmemekle ve kargo firması yetkilisine tutanak tutturmakla sorumludur. Aksi halde Hizmet Sağlayıcı herhangi bir mesuliyet kabul etmeyecektir.

Online hizmet alımına ilişkin satışlarda ise, Hizmet Sağlayıcı platformun sözleşme koşullarına uygun çalışması için tüm özeni göstermekle yükümlüdür. Hizmet Sağlayıcı, teknik donanımı ve güvenliği sağlayacak olup, Hizmet Sağlayıcıdan kaynaklanmayan sebeplerle platformun kullanılamaması, Tüketicinin ihmali yahut gerekli önlemleri almaması nedeni ile kişisel verilerinin platform dışındaki kişilerle sözleşmeye aykırı olarak paylaşılması ve sair sözleşmeye aykırı davranışlar halinde, Hizmet Sağlayıcının herhangi bir sorumluluğu doğmayacaktır. Tüketici kendi kusurundan kaynaklanan hallerde sorumluluğun kendisinde olduğunu kabul beyan ve taahhüt eder. 


 Tüketici' nin Ürünü teslim almadan önce masraflar dahil satış bedelini tamamen ödemiş olması gerekir. Peşin satışlarda teslimattan önce Ürün/Hizmet bedeli Hizmet Sağlayıcıya tamamen ödenmediği, taksitli satışlarda vadesi gelen taksit tutarı tediye edilmediği takdirde Hizmet Sağlayıcı, tek taraflı olarak sözleşmeyi iptal edebilir ve ürünü/hizmeti teslim etmeyebilir.
 
 Ürün teslimatı sonrasında herhangi bir sebepten dolayı, işlem yapılan kredi kartının ait olduğu Banka/finansman kurumunun Ürün bedelini Hizmet Sağlayıcı’ ya ödememesi ya da ödediği bedeli geri talep etmesi halinde, Ürün en geç 7 gün içinde Tüketici tarafından Hizmet Sağlayıcı’ ya iade edilir. Ürün bedelinin ödenmemesi Tüketici’ nin Banka'ya haksız bir talimatından veya itirazından yahut bir kusurundan veya ihmalinden kaynaklanıyor ise kargo masrafları Tüketici tarafından karşılanacaktır. Hizmet Sağlayıcının iadeyi kabul etmeksizin Ürün bedeli alacağını takip dahil diğer tüm akdi-kanuni hakları ayrıca ve her halükarda saklıdır.
 
 Tereddütte mahal vermemek bakımından; Tüketici' nin satış bedelini, bankalardan (finansman kuruluşları dahil) sahip olduğu kredi kartı, taksit kart vb. ile ödediği hallerde, bu kartların tanıdığı tüm imkanlar doğrudan kartı veren kuruluşça sağlanmış kredi ve/veya taksitli ödeme imkanlarıdır; bu çerçevede gerçekleşen ve Hizmet Sağlayıcının bedelini defaten veya peyder pey tahsil ettiği Ürün satışları işbu Sözleşme’nin tarafları yönünden kredili veya taksitli satış değildir, peşin satıştır. Hizmet Sağlayıcının kanunen taksitle satış sayılan hallerdeki yasal hakları (taksitlerin ödenmemesi halinde sözleşmeyi fesih ve/veya kalan borcun tümünün temerrüt faizi ile birlikte ödenmesini talep hakları dahil) ilgili mevzuat çerçevesinde mevcut ve saklıdır. Tüketicinin temerrüdü durumunda yürürlükteki kanunların öngördüğü şekilde aylık oranda temerrüt faizi tatbik edilir.
 
 Ürün'ün yasal azami süre olan 30 gün içinde Tüketici' ye teslimi zamanında teslimdir. Normal satış/teslimat koşulları dışındaki olağanüstü durumlar (hava muhalefeti, yoğun trafik, deprem, sel, yangın, olağanüstü hal gibi) nedeni ile yasal azami 30 günlük süre zarfında teslim edilememesi söz konusu ise, Hizmet Sağlayıcı teslimat ile ilgili olarak Tüketici' yi mevcut iletişim bilgilerinden ulaşarak haberdar eder. Bu durumda Tüketici siparişi iptal edebilir, benzer bir ürün sipariş edebilir veya olağanüstü durum sona erene kadar bekleyebilir.
 
 Hizmet Sağlayıcının, Sözleşme konusu Ürünü/ Hizmeti tedarik edemeyeceğinin yahut hizmeti sağlayamayacağının anlaşılması halinde, bu durumu öğrendiği tarihten itibaren üç (3) gün içinde Tüketici' yi açık biçimde ve aynı araçlardan biri ile bilgilendirerek sözlü/yazılı onayını almak kaydıyla, eşit kalite-fiyatta başka bir mal/hizmeti tedarik edebilir ve Sözleşme konusu taahhüdünü bu suretle yerine getirmiş sayılır. Tüketici söz konusu onayı verip vermemekte her bakımdan serbesttir ve onay vermediği hallerde sipariş iptaline (Sözleşme feshine) ilişkin akdi-kanuni hükümler uygulanır.

4-) GÜVENLİK-GİZLİLİK, KİŞİSEL BİLGİLER, ELEKTRONİK İLETİŞİMLER VE FİKRİ-SINAİ HAKLAR İLE İLGİLİ KURALLAR

Web Sitesinde bilgilerin korunması, gizliliği, işlenmesi-kullanımı ve iletişimler ile diğer hususlarda aşağıda cari esasları belirtilen gizlilik kuralları-politikası ve şartlar geçerlidir.
 
 Tüketici tarafından Web Sitesinde girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, Hizmet Sağlayıcı tarafındaki kendi sistem altyapısında, bilgi ve işlemin mahiyetine göre günümüz teknik imkanları ölçüsünde alınmıştır. Bununla beraber, söz konusu bilgiler Tüketici cihazından girildiğinden Tüketici tarafında korunmaları ve ilgisiz kişilerce erişilememesi için, virüs ve benzeri zararlı uygulamalara ilişkin olanlar dahil, gerekli tedbirlerin alınması sorumluluğu Tüketici' ye aittir. 
 
 Tüketicinin sair suretle verdiği kişisel veri ve ticari elektronik iletişimlerine dair izin-onaylarının yanı sıra ve teyiden; Tüketici 'nin Web Sitesine üyeliği ve alışverişleri sırasında edinilen bilgileri Hizmet Sağlayıcı, dahil olduğu firma ve ilerideki iştirakleri, bağlı şirketleri, ortakları, halefleri ve/veya bunların belirleyecekleri üçüncü kişiler/kuruluşlar tarafından muhtelif ürün/hizmetlerin sağlanması ve her türlü bilgilendirme, iletişim, reklam-tanıtım, promosyon, satış, pazarlama, mağaza kartı, kredi kartı ve üyelik uygulamaları amaçlı yapılacak elektronik ve diğer ticari-sosyal iletişimler için, belirtilenler ve halefleri nezdinde süresiz olarak veya öngörecekleri süre ile kayda alınabilir, basılı/manyetik arşivlerde saklanabilir, gerekli görülen hallerde güncellenebilir, paylaşılabilir, aktarılabilir, transfer edilebilir, kullanılabilir ve sair suretlerle işlenebilir. Bu veriler ayrıca kanunen gereken durumlarda ilgili merci ve mahkemelere iletilebilir. Tüketici kişisel olan-olmayan mevcut ve yeni bilgilerinin, kişisel verilerin korunması hakkında mevzuat ile elektronik ticaret mevzuatına uygun biçimde yukarıdaki kapsamda kullanımına, paylaşımına, işlenmesine ve kendisine ticari olan-olmayan elektronik iletişimler ve diğer iletişimler yapılmasına muvafakat ve izin vermiştir. 
 
 Tüketici Hizmet Sağlayıcı ’ya belirtilen iletişim kanallarından ulaşarak veri kullanımı-işlenmelerini ve/veya gerek yine belirtilen şekilde ulaşarak ya da kendisine gönderilen elektronik iletişimlerdeki ret hakkını kullanarak iletişimleri her zaman için durdurabilir. Tüketici' nin bu husustaki açık bildirimine göre, kişisel veri işlemleri ve/veya tarafına iletişimler yasal azami süre içinde durdurulur; ayrıca dilerse, hukuken muhafazası gerekenler ve/veya mümkün olanlar haricindeki bilgileri, veri kayıt sisteminden silinir ya da kimliği belli olmayacak biçimde anonim hale getirilir. Tüketici isterse kişisel verilerinin işlenmesi ile ilgili işlemler, aktarıldığı kişiler, eksik veya yanlış olması halinde düzeltilmesi, düzeltilen bilgilerin ilgili üçüncü kişilere bildirilmesi, verilerin silinmesi veya yok edilmesi, otomatik sistemler ile analiz edilmesi sureti ile kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz, verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebi ile zarara uğrama halinde giderilmesi gibi konularda Hizmet Sağlayıcıya her zaman başvurabilir ve bilgi alabilir. Bu hususlardaki başvuru ve talepleri yasal azami süreler içinde yerine getirilecek yahut hukuki gerekçesi tarafına açıklanarak kabul edilmeyebilecektir. 
 
 Web Sitesine ait her türlü bilgi ve içerik ile bunların düzenlenmesi, revizyonu ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda; Hizmet Sağlayıcının anlaşmasına göre diğer üçüncü şahıslara ait olanlar hariç; tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Hizmet Sağlayıcı 'ya aittir.
 
 Hizmet Sağlayıcı, yukarıdaki konularda gerekli görebileceği her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar; bu değişiklikler Hizmet Sağlayıcı tarafından Web Sitesinden veya diğer uygun yöntemler ile duyurulduğu andan itibaren geçerli olur.
 
 Tüketici, Hizmet Sağlayıcı tarafından sunulan hizmetten yararlanmak yahut ürün satın almak amacıyla üyelik gerçekleştirdiği anda sözleşmeleri kabul etmiş sayılır. Bu kapsamda girmiş olduğu bilgilerin doğruluğu, güncel ve geçerli olduğunu Hizmet Sağlayıcı araştırmak ve doğrulamakla yükümlü değildir. Bu meyanda Tüketici bilgilerinin doğruluğunu taahhüt etmekle birlikte olası ihtilafta sorumluluğu kabul etmektedir. 

5-) DİĞER HUSUSLAR

Sözleşme ve kanuna uygun caymalar dahil sipariş iptallerinde ve Sözleşme fesihlerinde, Ürün bedeli tahsil edilmiş ise, azami 14 gün içinde, Ürün bedelini ödediği araca uygun bir şekilde Tüketici' ye iade edilir. Örneğin kredi kartlı ödemelerde iade işlemi de Tüketici kredi kartına iade sureti ile yapılır ve Ürün tutarı, siparişin Tüketici tarafından iptal edilmesinden sonra aynı sürede ilgili bankaya iade edilir; bu tutarın bankaya iadesi işleminin Hizmet Sağlayıcı tarafından yapılmasında sonra Tüketici hesaplarına yansıması tamamen banka işlem süreci ile ilgili olduğundan, bu tür inisiyatifi dışındaki nedenlerden kaynaklı olası gecikmeler için Hizmet Sağlayıcı herhangi bir şekilde sorumlu değildir (bankaların iadeyi Tüketici hesabına yansıtma işlemleri bankadan bankaya değişiklik gösterebilmektedir). 
 
 Hizmet Sağlayıcının Tüketici' ye iade edilecek bedel için, Sözleşme ve kanundan doğan mahsup, indirim ve tenzilat hakları saklıdır. Sözleşme'nin Hizmet Sağlayıcının edimini ifa etmemesinden ötürü Tüketici tarafından feshedildiği hallere ilişkin Tüketicinin yasal hakları saklıdır. 

Tüketici Ürün ve satışla ilgili talep ve şikayetlerini, yukarıda belirtilmiş iletişim kanallarından ulaşarak, yazılı şekilde Hizmet Sağlayıcıya bildirmelidir. Hizmet Sağlayıcı, Tüketici’ nin haklı talep-şikayetleri ile her türlü başvurularını karşılamakla yükümlüdür. Bu şekilde bir çözüme bağlanması mümkün olmadığı takdirde Tüketici dilerse Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nca her yıl belirlenen ve ilan edilen parasal sınırlar dahilinde kendisinin veya Hizmet Sağlayıcının yerleşim yerindeki İl ve İlçe Tüketici Hakem Heyetleri' ne ve sınırları aşan durumlarda Tüketici Mahkemeleri'ne başvurabilir. 
 

Tüketici, onayı halinde Mesafeli Satış Sözleşmesi'nin ayrılmaz bir parçasını oluşturacak işbu Ön Bilgilendirmeler ile, satışa konu Ürün/Hizmetlerin temel özellik-nitelikleri, satış fiyatı, ödeme şekli, teslimat işlemleri ve cayma hakkı ile kişisel bilgiler ve elektronik iletişim koşulları dahil tüm hususlarda bilgilendirilmiş bulunmaktadır. 
 
 İş bu Sipariş-Sözleşme Ön Bilgilendirmelerindeki tüm açıklamalar ve bilgiler Tüketici' nin Web Sitesinde onayladığı an itibariyle geçerli olup kabulü halinde Hizmet Sağlayıcı ve Tüketici arasında Mesafeli Satış Sözleşmesi ile birlikte bağlayıcı olarak uygulanır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EK: CAYMA FORMU

(Bu form, sadece sözleşmeden cayma hakkı kullanılmak istenildiğinde doldurup gönderilecektir.)

 

-Kime: (Satıcı veya sağlayıcı tarafından doldurulacak olan bu kısımda satıcı veya sağlayıcının ismi, unvanı, adresi varsa faks numarası ve e-posta adresi yer alacaktır.)

 

-Bu formla aşağıdaki malların satışına veya hizmetlerin sunulmasına ilişkin sözleşmeden cayma hakkımı kullandığımı beyan ederim.

 

-Sipariş tarihi veya teslim tarihi:

 

-Cayma hakkına konu mal veya hizmet:

 

-Cayma hakkına konu mal veya hizmetin bedeli:

 

-Tüketicinin adı ve soyadı:

 

-Tüketicinin adresi:

 

-Tüketicinin imzası: (Sadece kağıt üzerinde gönderilmesi halinde)

 

-Tarih: